VII Mistrzostwa Polskich Siłaczy w Złotoryi i konkurs wyciskania sztangi leżąc

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, bez względu na kategorię wagową, wiek i posiadane licencje czy członkostwo w związku sportowym.

Juniorzy (do 23 lat) startować będą w dniu 17. listopada, natomiast seniorzy (powyżej 23 lat) w dniu 18. listopada 2012.

Przydział do poszczególnych kategorii wagowych odbędzie się po oficjalnym ważeniu (w godz. 7:45-9:45 w dni startowe). Start zawodów o godzinie 10:00.

Wpisowe wynosi 50zł, a uczestnicy winni zgłaszać się do Biura Zawodów (ul. Reymonta 5, 59-500 Złotoryja) czynnym w dniu i miejscu imprezy od godz. 7:30.

Warunkiem wzięcia udziału w imprezie w wyciskaniu jest pisemne zgłoszenie uczestnictwa (niepełnoletni startują wyłącznie za zgodą rodziców) i aktualne badania lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do udziału w zawodach, a w razie braku takowego zaświadczenia oświadczenie o zdolności do wzięcia udziału w zawodach (do pobrania w Biurze Zawodów).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach prosimy o kontakt z organizatorem Andrzejem Kocyłą pod nr. tel 601-411-337.

Zobacz także plakat promujący imprezę (kliknij by powiększyć).