Robert Burneika planuje otwarcie sieci "hardkorowych" siłowni w Polsce

Najpopularniejszy kulturysta w Polsce Robert Burneika "Hardkorowy Koksu" ogłosił, iż zamierza zainwestować w otwarcie sieci siłowni w naszym kraju. Do przedsięwzięcia zaprosił triceps.pl S.A. - sieć sprzedaży odżywek dla sportowców.

Dokładne informacje na temat planowanego otwarcia siłowni pod szyldem Burneika Sports nie są jeszcze znane a z naszych informacji wynika, że Burneika i triceps.pl są obecnie na etapie pozyskiwania inwestora i partnerów franczyzowych.

Burneika obiecał, że jego siłownie nie będą "jak gejownie" ale będą "hardkorowe jak w Stanach". Cokolwiek by to oznaczało, mamy nadzieję, że oferta siłowni wstrzeli się w zapotrzebowanie Polaków na usługi fitness.

Potencjalni partnerzy są proszeni o wzięcie udziału w otwartych spotkaniach, na których przedstawione zostaną szczegóły planów rozwoju sieci siłowni pod szyldem Burneiki. Spotkania odbędą się w następujących miastach i terminach:

  • Wrocław, 28 maja 2012
  • Warszawa, 29 maja 2012
  • Katowice, 30 maja 2012

Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Komentarze

no też o tym dzisiaj słyszałem w radio koksu ciekawe ile kasy musiał w to władować mam tylko nadzieję że NIE BĘDZIE LIPY z tymi siłowniami.... są jakieś wieści czy do Łodzi może zawita???

Ten człowiek jest przesiąknięty żądzą zysku za wszelką cenę, brał nawet pieniądze od dzieci za zdjęcia z autografami. Ma teraz swoje pięć minut, które dobiegają końca. Prowadzenie poważnego biznesu to nie pajacowanie przed kamerą i jak nie zajmie się tym ktoś z doświadczeniem to koksu pójdzie z torbami na sto procent. Do wydania pieniędzy przez ludzi nie wystarczy zachęcić ich poprzez pajacowanie w filmiku, ludzie nie wydadzą pieniędzy gdy produkt będzie za drogi albo zbyt niskiej jakości a zobacz ile teraz już jest siłowni w całej Polsce. Ludzie przyszliby chyba tylko wtedy gdyby on sam tam trenował żeby go pooglądać...

czego on to jeszcze nie wymyśli hardkorowa siłownia hardkorowe bicki hardkorowe suple może niedługo zacznie sprzedawać hardkorowe ubrania???