8. Półmaraton Warszawski. Trwają zapisy

W tym roku ilość chętnych do wzięcia udziału w Półmaratonie Warszawskim zaskoczyła organizatorów, gdyż do tej pory na liście startowej znajduje się już około 12 tysięcy nazwisk. Liczba biegaczy biorących udział w imprezie prawdopodobnie jeszcze zwiększy się, gdyż do biegu pozostały ponad dwa miesiące, a więc czasu na zgłoszenie swojego uczestnictwa jest sporo.

Początkowo organizatorzy planowali ograniczenie liczby startujących w biegu do 9000 tys., jednak granica ta musiała zostać szybko podwyższona ze względu na niewiarygodnie wysokie zainteresowanie Warszawiaków wzięciem udziału w imprezie.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w 8. Półmaratonie Warszawskim mają zatem jeszcze szansę dopisania swojego nazwiska do listy startowej. Impreza odbędzie się 24. marca o godz. 10:00 i wystartuje z Mostu Poniatowskiego.

Organizatorzy gwarantują wzięcie udziału w biegu każdej osobie, która do dn. 28. lutego 2013 dokona rejestracji swojego uczestnictwa oraz dokona opłaty startowej. Do końca stycznia opłata startowa wynosi 80 zł, natomiast w lutym wyniesie ona 120 zł.

Szczegóły oraz formularz rejestracji dostępny jest na stronie organizatora www.polmaratonwarszawski.pl