Wiadomości

 • I Półmaraton oraz Dziesiątka w Jeleniej Górze · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Dnia 3. maja 2013 wystartuje I Półmaraton Jeleniogórski oraz Jeleniogórska Dziesiątka połączone z obchodami uroczystości Konstytucji 3 Maja.

 • Wygraj podwójny bilet na galę MMA Attack 3 w Katowicach · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Już w najbliższą sobotę 27. kwietnia odbędzie się gala MMA Attack 3, na której wystąpią min. Damian Grabowski, Tomasz Drwal i Robert Burneika. Dla wszystkich fanów MMA magazyn Super Express przygotował darmowe wejściówki, które można wygrać w prostym konkursie.

 • I Nocny Wrocław Półmaraton · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  22. czerwca 2013 we Wrocławiu odbędzie się I Nocny Wrocław Półmaraton. Celem imprezy jest popularyzacja i upowszechnianie biegania jako formy aktywności ruchowej oraz promocja miasta Wrocławia.

 • Kolejna siłownia na wolnym powietrzu w Szczecinie · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Szczecin planuje jeszcze w tym roku uruchomienie pięciu nowych siłowni na wolnym powietrzu. Obiekty powstaną przy placu Waleriana Pawłowskiego na Pogodnie, na placu Koczego na Golęcinie, na zieleńcu przy ul. Boryny na Pomorzanach, na Kijewie przy Jelenim Stawie oraz w Płoni na zieleńcu przy ulicy Kołbackiej.

 • Zawody rowerowe MTB XC we Włocławku · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku wraz z zaprzyjaźnionymi klubami sportowymi zapraszają na zawody rowerowe MTB XC, które odbędą się już w nadchodzącą niedzielę 14. kwietnia we Włocławku.

 • Hardkorowy Koksu odwiedzi Olsztyn · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Robert Burneika Hardkorowy Koksu w dniu 19. kwietnia 2013 odwiedzi Olsztyn i spotka się z fanami. Wszyscy zainteresowani spotkaniem z Koksem są zaproszeni do wzięcia udziału w otwartym spotkaniu dla fanów w klubie Face Club w Olsztynie.

 • Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc w Wałbrzychu · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Już 13. kwietnia 2013 odbędą się w Wałbrzychu IV Ogólnopolskie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn współorganizowane przez ZW NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w zawodach mogą jeszcze zgłosić swoje uczestnictwo.

 • 1000 wypożyczeń rowerów w 10 godzin! Warszawa pedałuje · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Co prawda z powodu przedłużającej się zimy system wypożyczalni rowerowych Veturilo w Warszawie wystartował z ponad miesięcznym opóźnieniem, jednak zaraz po jego uruchomieniu rowerzyści tłumnie ruszyli do stacji rowerowych. W ciągu 10 godzin po otwarciu rowery wypożyczyło 1000 osób!

 • UFC zawiesza Matta Mitrione za ostre słowa · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  Federacja UFC zawiesła zawodnika MMA Matta Mitrione za jego bulwersujące wypowiedzi na temat zawodniczki Fallon Fox, która kilka lat temu poddała się operacji zmiany płci.

 • Rowery miejskie w Warszawie już działają · Zaktualizowano 4 lata 3 miesiące temu

  W związku ze zbliżającym się sezonem rowerowym ruszyły dziś w Warszawie miejskie wypożyczalnie rowerowe udostępniające rowery w licznych stacjach rowerowych na terenie miasta.